Ciekawe momenty


Każdy ślub to praktycznie ten sam schemat - przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele jednak każde z tych wydarzeń jest inne, indywidualne dla każdej pary młodej, bardzo rzadko coś wygląda podobnie i chyba nigdy - tak samo. Jestem fotografem ślubnym chyba za sprawą mojej ciekawości, interesuje mnie przebieg tych wydarzeń, wyłapywanie różnic i ciekawych momentów, które urozmaicają reportaż. Chociaż fotografuję zawsze tym samym stylem to każdy mój ślub na zdjęciach wygląda inaczej, nawet jeśli odbywa się w tym samym kościele czy wesele jest na tej samej sali, czy nawet panny młode wychodzą z tego samego domu (siostry). Tego lata będę miał przyjemność fotografować dwa śluby bliźniaczek i dopiero będę mógł się wykazać tym indywidualnym przedstawieniem każdego ślubu:)

Poniższy wybór zdjęć to moja fotografia ślubna przedstawiana w tematycznych kolekcjach, tym razem trzecia część - ciekawe momenty, na które składają się nietypowe zdarzenia, okazywane emocje, sceny zabawne oraz dramatyczne - np. podarte rajstopy Pauliny;) Reportaże ślubne oprócz prawidłowego dokumentowania wydarzeń powinny składać się z takich perełek, smaczków i cieszę się, że zawsze udaje mi się zrobić zdjęcie we właściwym momencie, zachowując specyficzne spojrzenia, miny i gesty. Fotografie ślubne oprócz swojej dostojności nie mogą być nudne aby zdjęcia nie stanowiły jedynie kolorowych obrazków ale miały treść i były ciekawe. Takich zdarzeń w dniu ślubu jest mnóstwo, bez względu na to czy jest to Łódź, Warszawa, Radomsko, Piotrków, Bełchatów, Częstochowa. Fotograf ślubny musi umieć je dostrzegać a takich zdarzeń w dniu ślubu jest mnóstwo.


Uwaga - zdjęć jest dużo i mogą się długo ładować.


Jako fotograf ślubny posiadam wolne terminy w roku 2013 i 2014 - zapraszam na swoją stronę - www.pankacprzak.com aby zapoznać się z ofertą oraz innymi zdjęciami ślubnymi. Jeśli wolisz porozmawiać przez telefon - zapraszam - 512-39-70-40. Pozdrawiam!

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  © Blogger template Shush by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP