Usługi dla firm

Reklama

Logo, ulotki, wizytówki
Jeśli zastanawiasz się nad skutecznym 
pozyskaniem nowych klientów, 
potrzebujesz sposobu na odświeżenie 
wizerunku firmy lub chcesz dowiedzieć się 
jak rozreklamować firmę, swoje usługi 
czy sprzedawane produkty 
- skorzystaj z oferty firmy, 
która tym się zajmuje. 


Studio ROBIEDOBRZE.com - agencja reklamowa, która w służbie swoich klientów działa jako studio graficzne mające w ofercie skuteczne projekty graficzne, projekty ulotek, nietypowych wizytówek, folderów reklamowych, banerów). ROBIEDOBRZE.com to także drukarnia zapewniająca tani druk, w którym w parze idzie jakość druku. Studio obsługuje firmy z całej Polski mimo, że siedziba znajduje się w Łodzi. Projektowanie logo, skuteczne ulotki, nietypowe wizytówki, przykuwające uwagę plakaty, estetyczne foldery reklamowe, koperty firmowe z nadrukiem, gadżety reklamowe to tylko część oferty.


Kontakt: ul. Legionów 36 | 90-702 Łódź | tel. 690-069-069 | www.robiedobrze.com


Czym szczyci się ROBIEDOBRZE.com - wyszczególnione w punktach:

  • Realizujemy skuteczne projekty graficzne ulotek, projekty folderów i innych materiałów reklamowych po to aby ich dystrybucja miała sens, przynosiła dobry skutek w postaci pozyskania klientów, rozreklamowania usług i promocji sprzedawanych produktów. Skuteczne projekty graficzne są inwestycją, która zawsze się zwraca i wydane na nie pieniądze nie są wyrzucone w błoto a materiały reklamowe nie są drukowaniem dla samego drukowania.
  • Projektujemy logo, znaki firmowe, logotypy. Oferujemy logo, które oprócz tego, że są estetyczne i oddają charakter firmy, usług,  produktów są funkcjonalne, poprawne technicznie, nasze logo można wykorzystywać w dowolnym celu - zarówno drukować logo na wizytówkach jak i dużych bannerach, wycinać logo z folii ploterowej, haftować logo na odzieży firmowej itp. Wynikiem pracy jest projekt logo w formie wektorowej i już nikt nie powie "Twoje logo firmy się nie nadaje".
  • Zapewniamy druk ulotek dowolnych rozmiarów, ulotki reklamowe A4, A5, A6, DL, ulotki składane oraz inne kształty nietypowe (np. zawieszki na klamkę), druk wizytówek, koperty firmowe, teczki reklamowe, plakaty i inne.
  • Tani druk przy niezmiennej jakości. Zapewniamy ceny jakie daje najtańsza drukarnia. Możemy wydrukować ulotki najtaniej w Polsce ponieważ wykonujemy druk zbiorczy, czyli jednym kompletem matryc drukujemy kilka różnych ulotek, dzięki czemu koszt matryc rozkłada się na kilku klientów. O wynikającej z tego oszczędności mówią ceny ulotek na naszej stronie.
Ulotki i wizytówki dla DJa
Komplet ulotek i wizytówek

Wizytówki dwustronne z folią mat
Eleganckie wizytówki firmowe, dwustronne

Wizytówki z lakierem wybiórczym
Nietypowe wizytówki z lakierem punktowym

Read more...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  © Blogger template Shush by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP