Organizacja ślubów


 Organizacja ślubu i wesela to spore wyzwanie. Często przyszli państwo młodzi nawet nie zdają sobie sprawy z tego, ile godzin trzeba poświęcić na zaplanowanie tego wydarzenia. Nie mówiąc już o wprowadzeniu tych planów w życie. Są tacy, którzy wolą, by ciężar przygotowań spadł na kogoś, kto śluby i wesela już urządzał i wie, co i jak.


Chodzi oczywiście o konsultantów ślubnych, na których moda z Zachodu dotarła także do Polski. Ja osobiście polecam konsultantkę z Radomska z firmy „Planeta Ślubów“, która organizuje śluby i wesela nie tylko w Radomsku, ale także w okolicy, tj. w Bełchatowie, Piotrkowie, Częstochowie. Jak pisze na swojej stronie internetowej www.planeta-slubow.pl organizuje wszystko od A do Z. Choć może pomóc też tylko w wybranych tematach, np. zarezerwować salę, orkiestrę, fotografa ślubnego, fajnie zaaranżować miejsce ślubu i wesela, zaplanować ślubne atrakcje czy nawet być z wami w dniu ślubu i nad wszystkim czuwać. Po co? By goście wspominali wasze wesele przez następne lata :) i nie mogli się doczekać imprezy z okazji waszej okrągłej rocznicy ślubu.


fot. fotencje.pl

Wiadomo, że organizacja ślubów to wiele spraw, szczegółów, detali i aby załatwić to dobrze trzeba poświęcić wiele czasu chociażby na zapoznanie się z wieloma opcjami na rynku. Uważam, że warto ułatwić sobie życie i skorzystać z pomocy Justyny, która ma metody na to aby dobrze zorganizować Wam ślub i wesele.

Kochański  – (24 lutego 2014 12:10)  

Bardzo ciekawa ta strona planeta-slubow.pl. Dzięki za linka.

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  © Blogger template Shush by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP