Najlepsze fotoksiążki i albumy tradycyjne

Panbook Fotoksiążki

Fotoksiążka z dowolnym nadrukiem na okładce
Wartościowe zdjęcia dobrze jeśli są należycie prezentowane. Można to robić przy użyciu zwykłych odbitek trzymanych w ładnym pudełku jednak ich przeglądanie nie jest wygodne. Dlatego znane są inne sposoby, które ja zarówno polecam jak i umożliwiam bowiem można zamówić u mnie fotoksiążki, fotoalbumy lub albumy tradycyjne.

1. Fotoksiążki

Fotoksiążki to publikacje wydrukowane metodą druku cyfrowego, w przeciwieństwie do fotoalbumów, gdzie strony drukowane są na papierze fotograficznym co daje wyższą jakość zdjęć.
Strony fotoksiążki drukowane są na papierze o gramaturze 170g błysk i nie są tak sztywne jak grube karty w fotoalbumach jednak ciężko osądzić co jest lepsze - czy sztywne karty fotoalbumów czy "miękkie" strony fotoksiążek, które można porównać do wyglądu katalogów czy albumów ze zdjęciami dostępnymi w księgarniach.
fotoksiążka łódź
Fotoksiążka PANBOOK
fotoksiążki łódź
Oprawa fotoksiążki
Przykład innej rozkładówki w fotoksiążce PANBOOK

2. Tradycyjne albumy na zdjęcia


Album tradycyjny to wiadoma sprawa - papierowe odbitki wklejane są na kolejnych kartach gotowego albumu, który tak przyjemnie się zapełnia i tworzy jeszcze lepszy efekt gdy jest cały wyklejony. Wklejanie zdjęć do tradycyjnego albumu można przeprowadzić w dowolny sposób ale jeśli zależy nam na najlepszym efekcie warto pomyśleć o chronologii, rodzajom zdjęć, sąsiedztwie zdjęć w określonym stylu i rozmiarze. Albumy tradycyjne mimo wszystko nie powinny być wyklejone byle jak. To bardzo klasyczne podejście do prezentacji zdjęć i warto tradycyjny album wykonać w zgodzie ze sztuką.  Oferuję kilka rodzajów albumów najlepszych producentów. Tradycyjne albumy na zdjęcia, które oferuję są bardzo klasyczne, bez żadnych gołębich piórek, złoconych wytłoczeń w kształcie karocy z końmi czy ślubnymi obrączkami z napisem "Nasz Ślub".

Album Henzo
Albumy Henzo - klasyczne, najlepsze albumy na zdjęcia
Zdjęcie przedstawia fragmenty albumu oryginalnego holenderskiego albumu Henzo.

3. Fotoalbumy

Fotoalbumy często mylone są z fotoksiążkami. Różnice są znaczące ale trudno mówić o przewadze fotoalbumów czy fotoksiążek - zależy czego potrzebujemy i jaki efekt chcemy osiągnąć. Podstawowa właściwość fotoalbumów to drukowanie rozkładówek na papierze fotograficznym naklejanym na grube karty 800 lub 1200g, które nie zginają się jak kartki fotoksiążki. Kolejne rozkładówki otwierają się na płasko i strony nie zawijają się do grzbietu.

Fotoalbumy Łódź
Fotoalbum z okładką z ekoskóry


Najlepszefoto Albumy
Najlepsze Fotoalbumy Łódź - właśnie u mnie :)

Fotoalbum
Fotoalbum - rozkładówki otwierają się na płasko


Fotoalbumy Panbook
Przykładowy układ stron fotoalbumu
 Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  © Blogger template Shush by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP