Kilka zdjęć z sesji narzeczeńskich

Wizytówki -  zamawianie przez internet - tanie klasyczne i nietypowe

Odkąd pamiętam męczyły mnie romantyczne obrazki, filmy, książki. Chroniąc własne dobre samopoczucie stroniłem od widoku takich słodkości ale odkąd zacząłem fotografować odczuwam NIEODPARTE PARCIE NA LOVE, widok tulących się par, patrzących sobie w oczy stał się w końcu pożądany:) Może to dobrze?
Odkąd pracuję pod szyldem Fotograf ślubny Łódź i realizuję sesje narzeczeńskie, przyglądam się kochającym ludziom - w nienerwowym tempie mogę aranżować romantyczne scenki - chociaż ze sporą dawką pozowania to dzięki prawdziwym uczuciom moich par osiągać naturalne efekty. Dziś są to kolorowe obrazki z sesji sprzed tygodnia, która odbyła się kiedy był straszny skwar lub kiedy było zimno i było ciężko - tymbardziej ciężko było znaleźć na to czas - bo codzienne obowiązki, bo praca, bo studia ale za kilka lat te zdjęcia będą wartościowym wspomnieniem, dzięki któremu będzie można porównać "w jaki sposób on, ona na mnie patrzył/a te XX  lat temu". Życzę wszystkim aby miłość nie gasła i rozhajcowywała się coraz większym płomieniem:) Życzę też abyśmy robili papierowe odbitki i nie trzymali zdjęć tylko "w kompie".
Zapraszam zapoznać się z moją ofertą na stronie Fotografia ślubna Łódź, gdzie oprócz kalendarza z wolnymi terminami znajduje się moje fotograficzne portfolio z zakresu fotografii ślubnej. Łódź, Radomsko, Częstochowa - w tych miastach można ze mną spotkać się na żywo i porozmawiać o moich usługach jako fotografa ślubnego.  

Wizytówki -  tanie i nietypowe najlepiej zamawiać na www.robiedobrze.com.

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  © Blogger template Shush by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP