Częstochowa - Ślubna kolekcja Olgi i Macieja


Częstochowa spowita chmurami a oni mają się ożenić. Najwidoczniej aura nie ma wpływu na pogodę ducha i dobre nastroje w dniu ślubu. Parę kropelek deszczu spadło, owszem ale dodały jedynie nastroju do dobrej zabawy a fotografia i tak lubi deszcz. Słońce przecież i tak przywitało Olgę i Maćka wychodzących z kościoła. Przedstawiam reportaż ślubny jeszcze z minionego lata - przekrojowo, moimi ulubionymi zdjęciami oraz część zdjęć z pleneru, który również zapowiadał się deszczowo ale ani młodzi ani fotograf ślubny przecież nie boją się moknąć:)
Fotografia ślubna wolne terminy 2013


Jako fotograf ślubny posiadam wolne terminy w kategorii fotografia ślubna w roku 2013. Zainteresowane pary zapraszam do kontaktu celem zapoznania się ze szczegółową ofertą  - tel. 512-39-70-40, e-mail: daniel@pankacprzak.com.

Fotografuję od rana do nocy - przygotowania, błogosławieństwo, ślub i wesele. Dodatkiem każdego reportażu ślubnego jest sesja plenerowa w innym dniu. Robię zdjęcia zawsze z takim samym maksymalnym zaangażowaniem, we własnym stylu, tak aby kolekcja zdjęć ślubnych przedstawiała historię w atmosferze, którą widzę swoimi oczami.Pomysł na ślub  – (21 kwietnia 2013 13:18)  

Bardzo zmysłowe zdjęcia z sesji plenerowej:)

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  © Blogger template Shush by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP