Fotograf ślubny Łódź

Fotograf ślubny ŁódźHej, jestem Daniel i uważam, że zdjęcia są najważniejsze. Zacząłem fotografować kiedy stwierdziłem, że zdjęcia wzbogacają wspomnienia. Nie mam na myśli uwieczniania wyłącznie wydarzeń ale także przedmiotów, ludzi, mijanych miejsc, padającego światła. W automagiczny sposób zostałem fotografem i od kilku lat robię zdjęcia również dla tych, którzy chcą w moim stylu uwiecznić swoje wspomnienia.

Pochodzę z Radomska, obecnie mieszkam w Łodzi. Fotografia ślubna to tylko część mojej oferty, więc mimo tego, że promuję się jako Fotograf ślubny Łódź, to także przyjmuję zlecenia z całej Polski
i fotografuję wszystko: fotografia rodzinna, dziecięca, imprezy firmowe, eventy integracyjne, zdjęcia modelek i amatorów. Pracuję także jako fotograf na chrzest oraz oferuję usługę fotobudka.

W 2010r. założyłem ROBIEDOBRZE.com - studio graficzne, które ma w ofercie projektowanie logo i identyfikacji wizualnej, projekty skutecznych ulotek, druk wizytówek (także nietypowe wizytówki), tanie ulotki reklamowe i kilka innych pozycji.

Jeśli chcesz mnie jako fotografa, zadzwoń lub napisz a ja tymczasem uciekam, bo właśnie ktoś czeka na zdjęcia - a zdjęcia... są najważniejsze.

Kontakt: tel. +48 512-39-70-40, e-mail: daniel@pankacprzak.com

 

Read more...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  © Blogger template Shush by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP